Vytvořte si Chytrý web:

webové stránky a e-shop na vlastní doméně

Popis služby Chytrý web

Chytrý web umožňuje velmi snadno vytvářet webové stránky nebo elektronický obchod bez nutnosti znát cokoliv z programovacích jazyků. Už nebudete muset volat kvůli každé úpravě textu programátorovi, protože provedení změny zvládnete sami.

Obsahem služby je pronájem redakčního systému pro správu obsahu stránek nebo elektronického obchodu včetně zajištění všeho potřebného pro provoz stránek na internetu jako je umístění prezentace na serveru na páteři sítě internet, vedení domény (včetně registrace první domény zdarma) a provoz e-mailového serveru.


Pouze provedete online objednávku nebo si vytvoříte zkušební ukázkovou instalaci a můžete si ihned, zdarma a nezávazně sami vyzkoušet, jak snadné je vytvoření vlastních stránek.

Než proběhne registrace Vaší vlastní domény, budou stránky přístupné na dočasné adrese. Po zaplacení a registraci domény bude spuštěn pro Vaši doménu i poštovní server (SMTP, POP3, webmail, antispam).


Varianty Chytrého webu

Stránečky

Základní varianta, která slouží k vytvoření jednodušší webové prezentace. Rozsah prezentace je maximálně 5 stránek, k dispozici je editační rozhraní s možnostmi vizuálního formátování podobnými, jaké znáte z kancelářských aplikací. Součástí je i kontaktní formulář, pomocí kterého Vás mohou návštěvníci stránek jednoduše kontaktovat. Přestane-li Vám tato varianta stačit, můžete kdykoliv přejít na vyšší verzi.

Stránky

Komplexní řešení správy obsahu stránek. Články lze dělit do kategorií i ve více úrovních, k článku lze připojovat galerie obrázků, související odkazy a soubory ke stažení. Podle potřeby je možné upravovat si navigační menu nebo vzhled stránek. Vedle kontaktního formuláře je umožněna interakce čtenářů v podobě přidávání komentářů ke článkům.

Obchod

Řešení elektronického obchodu s dělením zboží do kategorií ve více úrovních, přiřazením výrobce ke zboží, nastavení dostupnosti, akční nabídky a novinky. K dispozici je i několik základních funkcí obsahového redakčního systému, abyste mohli podat Vašim zákazníkům základní informace o Vás. Registrace uživatelů do Vašeho obchodu je vyžadována až při odesílání objednávky, takže je nenutíte zadávat své údaje před tím než si něco budou objednávat.

Optimal

Spojení varianty Stránky a Obchod do cenově výhodného balíčku spojujícího elektronický obchod s plnohodnotným redakčním systémem.
Přehlednou tabulku vlastností všech variant včetně jejich cen najdete v ceníku.